KONST / Litografier / Färglitografi 15989176
nr 1598 9176
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Signerad, numrerad 23/100. Färglitografi, bildmått: 55x48 cm, yttermått inklusive ram: 68x61 cm
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:57:22
19/2 17:58:36